TË NGJASHME. A beson publiku te Andi-Tea, ja ça thotë publiku – Përputhen, 22 Janar 2021 . Andi i Perputhen bën deklaratën e papritur për Tean: Nusja ime do te ikim në.. KIiko rrekIamen me poshte, prit 5 sekonda dhe ndiqq vldeon. perputhen_tch. Por, Tea kishte reaguar në rrjetin social “Instagram” duke thënë se të gjitha fjalët e Shqipes janë të pavërteta, e në fakt të gjitha ato aludimet e saj dolën të vërteta mbrëmjen e djeshme. Me pas trekendeshi Tea Beart Andi, saga e te cileve vazhdon ende. Andi: Më është kërkuar të dal çift me Tean, s’kam folur për shkak se kontrata ishte e frikshme . Diten e sotme ne rrjetet […] do gjeni informacione ne kohe reale ! View this post on Instagram A post shared by Tea […] 8,861 Followers, 1,006 Following, 252 Posts - See Instagram photos and videos from Andi Kubichek (@andi_kubichek) Ndërkohë gjatë lojës, Andi i tha se loja do përfundonte me dënime dhe dënimi ishte me një puthje. Sipas Camajt, Tea fiton rreth 15 mijë euro vetëm nga bizneset që i promovon në Instagram, shifër kjo goxha e lartë. Moderatorja Bora Zemani deklaroi se Andi ka refuzuar të komunikojë me … Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Mashtrimet me lojrat on line/ Fiton çmimin duke luajtur MulanPro, nuk i bëhet pagesa. Por telenovela e ashtequajtur “Andi” vazhdon. Pasi Shqipja humbi, ajo u afrua për ta puthur në faqe ndërsa Andi tentonte t’i rrëmbente një puthje në buzë. Nëpërmjet një shkrimi të gjatë në Instagram, Andi ka thënë se i ishte kërkuar që të dilte çift me Tean. 542 talking about this. Madje u tha se kjo është edhe arsyeja pse Melisa u largua nga “Përputhen”. Edhe një konkurrent ikën nga emisioni pas skandaleve, Andi: Më është kërkuar të dal çift me Tean, s’kam folur për shkak se kontrata ishte e frikshme, Valon Syla reagon pas raportimeve se xhaxhai i Glauk Konjufcës është emëruar këshilltar në Ministrinë e Mbrojtjes, Erdogan e Borell – Zyra e Vjosa Osmanit bën publike urimet që ka marrë presidentja, Kur Kurti thoshte se kushërinjtë janë për dasma, jo për me i shti në punë, 88-vjeçari që mori vaksinën: Ishalla i bën mirë të rinjve, Shteti me 110 milionë banorë pezullon vaksinën e AstraZeneca-s për ata nën 60 vjeç. Andi eshte treguar shume i vendosur kundrejt ndjenjave qe ai ka per Tean ne emision apo edhe ne live qe ai ka bere ne llogarine e tij ne rrjetin social Instagram. Masakër mjedisore në Himarë/ Firma merr pa leje rërë dhe inerte nga bregu detit. Faqja me reale ne trojet shqiptare . This Account is Private. “Nuk do të ketë koalicion PD-LSI”/ Andi Përmeti tregon krisjen mes dy partive opozitare. Ndërkohë kur luanin golf, ai kërkonte ta mësonte si të gjuante. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Accessibility Help. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Por në nisje të puntatës së sotme, moderatorja Bora Zemani zbùloi se Andi ka refùzuar komuníkimet me prodùksíonin, duke mos treguar nëse do të vijojë të marrë pjesë në program dhe të vazhdojë edhe takimet me Tean. Andi tregon të vërtetën për marrëdhënien me Melisën, flet për takimet pas emisionit. Pas konfirmimit të lidhjes së Teas dhe Beartit, Andi publikoi një shkrim të gjatë në “Instagram”, ku tregonte se kontratën të cilën e kishte firmosur, e ka detyruar atë të dilte çift me Tean. Artikulli paraprak Fatjoni ka dy fjalë pas fotove të Teas me Beartin, ky është paralajmërimi i tij. Episodin e kaluar, Andi rrëfeu se është takuar disa herë jashtë emisionit me Jasminën dhe ka patur disa puthje mes tyre. Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ka bërë një deklaratë të fortë. Eri kthehet në studio dhe vijon qëndrimin në program – Përputhen, 22 Janar 2021 . I gjithë publiku donte ti shihte bashkë, dhe ata iua plotësuan dëshirën, dolën bashkë si çift nga emisioni, por jo të dashuruar, tashmë sipas tyre të detyruar. Sot në “Përputhen Prime” ndodhi ajo që publiku shqiptar prisnin për një kohë të gjatë, shkruan lajmi.net. Surprizuese; Eri renditet në … Po ashtu, ish-konkurrentja ka treguar se “Përputhen” nuk ka një kontratë që të detyron për asgjë. Andi dhe Melisa vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve se mund të jenë në një lidhje dashurie. 22/01 19:30. Ai së fundi ka realizuar një video ku i pyet konkurrentët se nëse kanë bërë seks këto 12 muajt e fundit. Pavarësisht se dyshja i mohoi lajmin, fotot dyshuese kanë vazhduar, siç ishte edhe foto e fundit ku Melisa shfaqet me këmishën e Andit. A beson publiku te Andi-Tea, ja ça thotë publiku – Përputhen, 22 Janar 2021 . Regjistrohuni për një llogari, © Copyright - Të gjitha të drejtat e rezervuara - Raporto.org, OBSH bën thirrje për shpërndarjen e barabartë të vaksinave, Rrëzohet një helikopter i ushtrisë turke, ka të vdekur, Pekini shpallet zyrtarisht ‘shtëpia e miliardierëve’, Veçoritë e të frikshmes ‘M82 Barrett’ të Njësisë Speciale Intervenuese, “Zemra ime po shkon për të gjithë ata që janë mbytur”-…, Muçiqi: Kurdo që të ndodh hapja ose do të mbahen dasmat…, 3-vjeçari që ka shkatërruar 12 televizorë dhe desh i vuri flakën…, Pse disa burra mund të përjetojnë simptoma të shtatzënisë kur partnerja…, E thonë shkencëtarët, këto janë vitet më mira të jetës, Valdrin Sahiti për veshjen e Presidentes: Pelerina mbi krahët e Osmanit…, “Golden Globes 2021″. Tags: Andi, Andi perputhen, Goditje me grushta, perputhen, sherr. Jasmina ka nje shpjegim, Andi nuk i beson1 komb 1 gjak Ndërsa të gjithë konkurrentët filluan të reagojnë pas skandalit, ishte Elvisi ai që publikoi një foto duke thënë se e falënderoi Tean që e zgjodhi Andin dhe jo atë. Keni informacion në interes të publikut? Andi eshte treguar shume i vendosur kundrejt ndjenjave qe ai ka per Tean ne emision apo edhe ne live qe ai ka bere ne llogarine e tij ne rrjetin social Instagram. Ngjarjet në Perputhen nuk paskan fund! Fillimisht ishte historia e Anes dhe Arjonit ne nje krevat. Foto- Kapen ‘MAT’ Melisa dhe Andi/ Ngrihen dyshime për një romancë #citynews #cna #al #news #showbiz #melisalleshi #andishehi Në pjesën e tretë të takimit të tyre, u pa që Andi dhe Shqipja ishin shumë pranë njëri-tjetrit. Pak çaste më parë, në një video live në Instagram, Shqipja deklaroi se Andi dhe Melisa janë bashkë e sipas saj po i gënjejnë të gjithë. 176 Followers, 32 Following, 23 Posts - See Instagram photos and videos from Andi Shehi (@andis.h2) Madje ka refuzuar të vazhdojë takimet me Tean Takimi më Jasminën. 7,511 Likes, 319 Comments - Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on Instagram: “Tea, ty Andi të “parkoi”, batuta që acaroi Tean. 22/01 19:30. Politikë ; Kronika; Ekonomi; Sociale; Denoncim. Andi dhe Tea tregojnë bisedën e fundit në Whatsapp – Përputhen, 22 Janar 2021 . 26/01/2021 19:30. Mijëra euro për një postim në Instagram, kaq fitojnë konkurrentët e Përputhen . Eri kthehet në studio dhe vijon qëndrimin në program – Përputhen, 22 Janar 2021 . Andi i “Përputhen” plas BOMBËN: Më detyruan të dal çift me Tean, kam tentuar të flas por ato kontrata janë shumë të FRIKSHME Në një video live në Instagram, ajo është shprehur se Melisa dhe Andi janë çift dhe po i gënjejnë të gjithë. 26 Janar 2021 . Andi dhe Melisa vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve se mund të jenë në një lidhje dashurie. Andi ishte djali që realizoi shumë takime me Tean, një tjetër personazh i pëlqyer dhe i komentuar nga ai emision. Takimin e tyre ata e kanë kaluar në Dajt duke luajtur golf me njëri-tjetrin. Create New Account. Andi Shehu, nje nga djemte i cili fitoi zemren e publikut duke vene ne dukje ketu zemrat e vajzavee si aty ne emision dhe jashta tij.Nje djale karizmatik qe e tregoi veten qe ne episodet e para te programit “Perputhen” e der me tani. Andi tregon të vërtetën për marrëdhënien me Melisën, flet për takimet pas emisionit. Por telenovela e ashtequajtur “Andi” vazhdon. 79 posts; 295k followers; 319 following; Andi Artani @perputhen_tch Being special is being yourself. For collaborations DM or Email me: info@andiartani.com Whatsapp Business Number: +38349825757 andiartani.com. Se fundmi faqe te ndryshme ne Instagram po nxjerrin … See more of Gazeta - NewBorn on Facebook. Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu. Andi ka filluar te tregoje shume afrimitet kundrejt Teas ne puntatat e fundit te emisionit Perputhen. Ndërsa të gjithë konkurrentët filluan të reagojnë pas skandalit, ishte Elvisi ai që publikoi një foto duke thënë se e falënderoi Tean që e zgjodhi Andin dhe jo atë. Këtu flitet për respektim oraresh, të drejtat e imazhit që vlejnë për këdo që i bashkohet televizionit, jo vetëm në rastin e Andit. E fejuar jashte? 28 Janar 2021 . Tea merr këtë vendim pasi hapi llogarinë në Instagram. “Andi dhe Tea njihen para Për’Puthen”/ Shqipja “plas bombën” tjetër, publikon fotot për ta provuar (FOTO) ... Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit. @topchannelalbania @olsamuhameti @borazemani…” Ndërsa të gjithë konkurrentët filluan të reagojnë pas skandalit, ishte Elvisi ai që publikoi një foto duke thënë se e falënderoi Tean që e zgjodhi Andin dhe jo atë. Atdheu refuzon në takim Ledjanën: Nuk dal për shoqëri – Përputhen, 22 Janar 2021 . 22/01 19:30. Çudira nga Facebook / Gati dy milion njerëz po pretendojnë se janë milingona . Në pjesën e tretë të takimit të tyre, u pa që Andi dhe Shqipja ishin shumë pranë njëri-tjetrit. Bëhu pjesë e grupit privat në Facebook për lajme ekskluzive. Ai i … Tea eshte treguar paksa e lekundur ne vendimarrjet […] E ne gjithe kete vorbull, Fatjoni paralajmeroi se nje bo mbe tjeter do te shp erthente, duke e shoqeruar kete shkrim me nje vajze me floke te kuqe, duke nenkuptuar se behej fjale pikerisht per Melisen. or. Ndërkohë gjatë lojës, Andi i tha se loja do përfundonte me dënime dhe dënimi ishte me një puthje. Pas konfirmimit të lidhjes së Teas dhe Beartit, Andi publikoi një shkrim të gjatë në “Instagram”, ku tregonte se kontratën të cilën e kishte firmosur, e ka detyruar atë të dilte çift me Tean. Fotografitë e Beartit me Tean, ditën e djeshme pushtuan mediat rozë, pasi kjo e fundit doli nga programi si çift me Andin. Faqja me reale ne trojet shqiptare . Tea eshte treguar paksa e lekundur ne vendimarrjet […] Madje ndanë dhe … 19 Followers, 18 Following, 1 Posts - See Instagram photos and videos from lediana (@lediana_perputhen) Ngjarjet në Perputhen nuk paskan fund! Ish-protagonistja e “Përputhen” vazhdon me deklarata të padëshiruara për konkurrentët! Artan Fuga: Gjendje shumë e rënduar intelektualisht në Ministrinë e Arsimit. Email or Phone: Password: Forgot account? Gjithashtu dhe Ledjana e përshkroi me një meme situatën. 383 Likes, 6 Comments - _per_puthen (@_per_puthen_) on Instagram: “@tea.trifoni @andi.sh2 @perputhen_tch @topchannelalbania #perputhen #topchannel #cople awww…” 22/01 19:30 . Andi: Unë tani … “Andi dhe Tea njihen para Për’Puthen”/ Shqipja “plas bombën” tjetër, publikon fotot për ta provuar (FOTO) 24/01/2021 18:10 . Bëhu pjesë e grupit privat në Facebook për lajme ekskluzive. Andi i Perputhen ben deklaraten e papritur per Tean: Nusja ime do te ikim ne. Në kanalin e tij në Youtube ai publikon shumë video, ku disa prej tyre kanë protagonistë konkurrentët e Përputhen. Atdheu refuzon në takim Ledjanën: Nuk dal për shoqëri – Përputhen, 22 Janar 2021 . Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Julian Lala është një nga konkurrentët më të pëlqyer të Përputhen. A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) "Kjo është kontrata që ka firmosur vetë Andi, tek e cila në asnjë moment nuk detyrohet të bëjë gjëra që ai nuk do. Andi Perputhen live ne instagram Jasmina e shan ne komente … Sign Up. Andi dhe Melisa vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve se mund të jenë në një lidhje dashurie. 166,681 views. @topchannelalbania @olsamuhameti @borazemani…” perputhen_tch • Follow. Create New Account. U përdhunua nga bashkëjetuesi i së ëmës/ Rrëfimi tronditës i të resë. Ndërkohë kur luanin golf, ai kërkonte ta mësonte si të gjuante. U përdhunua nga bashkëjetuesi i së ëmës/ Rrëfimi tronditës i të resë. Ndërkohë Andi sot ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me … ©2020 Shqip. Mirësevini! “Të them të drejtën, nuk di çfarë të mendoj në lidhje me këtë temë. top-channel.tv. Mashtrimet me lojrat on line/ Fiton çmimin duke luajtur MulanPro, nuk i bëhet pagesa Follow. E ne gjithe kete vorbull, Fatjoni paralajmeroi se nje bo mbe tjeter do te shp erthente, duke e shoqeruar kete shkrim me nje vajze me floke te kuqe, duke nenkuptuar se behej fjale pikerisht per Melisen. “Nuk e dimë se çfarë ka ndodhur me Andin, çfarë e ka bërë të stépet, deri në këtë moment ka qenë shumë korrékt, seríoz”, tha Zemani. Artikulli tjetër Vjosa Osmani: Me 14 shkurt, Albin Kurti kryeministër. Pas publikimeve të disa fotove, ku … Nga komentet në Instagram thuhet se sherri ka ndodhur për shkak të një vajze. “Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po iu gënjejnë dhe juve që jeni jashtë”, është shprehur Shqipja. Pranga në takimin Melisa Andi – Përputhen, 26 Janar 2021 . Log In. Ish-protagonistja e “Përputhen” vazhdon me deklarata të padëshiruara për konkurrentët! 26/01/2021 19:30. View this post on Instagram A post shared by Tea […] Ndërkohë gjatë lojës, Andi i tha se loja do përfundonte me dënime dhe dënimi ishte me një puthje. 295.4k Followers, 319 Following, 79 Posts - See Instagram photos and videos from Andi Artani (@andi.artani) andi.artani. @olsamuhameti @borazemani…” Andi, prej një jave, ka munguar në “Përputhen” e ndonëse në fillim u tha se shkak ishte bërë një problem shëndetësor, arsyeja duket më tepër se kaq shkruan Panoramaplus. Andi Shehu, nje nga djemte i cili fitoi zemren e publikut duke vene ne dukje ketu zemrat e vajzavee si aty ne emision dhe jashta tij.Nje djale karizmatik qe e tregoi veten qe ne episodet e para te programit “Perputhen” e der me tani. Pasi fjalët e Shqipes u vunë në vend, ajo publikoi një story “Thug Life”, foto e cila s’kishte nevojë për shumë koment. Forgot account? Pasi fjalët e Shqipes u vunë në vend, ajo publikoi një story “Thug … Andi i Perputhen ben deklaraten e papritur per Tean: Nusja ime do te ikim ne. Fillimisht ishte historia e Anes dhe Arjonit ne nje krevat. See more of Gazeta - NewBorn on Facebook. @olsamuhameti @borazemani…” Shpërthen debati mes Antonelës dhe Sindit: A je në terezi moj ti, kujdes me mua. 542 talking about this. Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar. Pak ditë më parë në rrjetet sociale dhe mediat rozë qarkulloi fotoja ku dy konkurrentë të Përputhen, Andi dhe Jasmina, shiheshin në shoqërinë e njëri-tjetrit. @topchannelalbania @olsamuhameti @borazemani @arjankonomi_topch @annakauri @tea.trifoni. Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. 04 Shkurt 2021 . /GazetaSinjali/ Shpërndaje artikullin. Në një nga episodet ai mori guximin dhe tregoi se nuk ishte aktor,se ishte aty vetëm për Tean dhe e njëjta gjë u tha dhe nga ajo. Bëhu pjesë. Një fjalëkalim do të dërgohet me email për ju. Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Sindi u pyet nga ndjekësit se çfarë mendon për fotografitë, ajo dha mendimin e saj për çiftin Tea-Beart dhe skandalin Tea-Andi. Andi i Perputhen bën deklaratën e papritur për Tean: Nusja ime do te ikim në.. KIiko rrekIamen me poshte, prit 5 sekonda dhe ndiqq vldeon. Thotë se nuk e kishte treguar më parë një gjë të tillë nga frika e kontratave që kishte nënshkruar paraprakisht me emisionin “Përputhen”. Sot në “Përputhen Prime” ndodhi ajo që publiku shqiptar prisnin për një kohë të gjatë, shkruan lajmi.net. https://www.tiktok.com/@anxhelahajdini1/video/6947595599403388165 Si e zgjidh krizën informimi mediatik? Lifestyle "Nuk dua drama ose..."/ Bearti reagon sërish për Tean, si qëndron e vërteta mes çiftit (FOTOT) … … Jam e zhgënjyer”, shënoi Sindi. 37-vjeçari rrezikon të humbasë shikimin/ … Andi, prej një jave, ka munguar në “Përputhen” e ndonëse në fillim u tha se shkak ishte bërë një problem shëndetësor, arsyeja duket më tepër se kaq shkruan Panoramaplus. Andi dhe Tea njiheshin përpara “Përputhen” – Shqipja publikon foton “bombë” Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook Publikuar në : 12:42 - 25/01/21 | mapo.al. Press alt + / to open this menu. Pas konfirmimit të lidhjes së Teas dhe Beartit, Andi publikoi një shkrim të gjatë në “Instagram”, ku tregonte se kontratën të cilën e kishte firmosur, e ka detyruar atë të dilte çift me Tean. Me pas trekendeshi Tea Beart Andi, saga e te cileve vazhdon ende. Këto taka janë trendi kryesor i pranverës, Sa kushton buzëkuqi më i shtrenjtë në botë, Çka po ndodh me Përputhen? Andi, prej një jave, ka munguar në “Përputhen” e ndonëse në fillim u tha se shkak ishte bërë një problem shëndetësor, arsyeja duket më tepër se kaq shkruan Panoramaplus. 29 Janar 2021 . Grupi privat në Facebook. Andi braktis PërPuthen? … Pas … Andi braktis PërPuthen? Nëpërmjet një shkrimi të gjatë në Instagram, Andi ka thënë se i ishte kërkuar që të dilte çift me Tean. Thotë se nuk e kishte treguar më parë një gjë të tillë nga frika e kontratave që kishte nënshkruar paraprakisht me emisionin “Përputhen”. Andi dhe Tea njiheshin përpara “Përputhen” – Shqipja publikon foton “bombë” Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook Publikuar në : 12:42 - 25/01/21 | mapo.al. or. Shkëndija të reja dashurie janë parë mes Andit dhe Shqipes në Përputhen. Masakër mjedisore në Himarë/ Firma merr pa leje rërë dhe inerte nga bregu detit. Andi në takimin me Jasminën pas debateve që kanë patur për takimin e tij me Sarën, tha se momentalisht ai është i fokusuar vetëm tek ajo. Atdheu zbulon arsyen e mungesës në Përputhen. Log In. 22/01 19:30. 383 Likes, 6 Comments - _per_puthen (@_per_puthen_) on Instagram: “@tea.trifoni @andi.sh2 @perputhen_tch @topchannelalbania #perputhen #topchannel #cople awww…” Të shumtë janë ata […] “Nuk do të ketë koalicion PD-LSI”/ Andi Përmeti tregon krisjen mes dy partive opozitare. Andi, prej një jave, ka munguar në “Përputhen” e ndonëse në fillim u tha se shkak ishte bërë një problem shëndetësor, arsyeja duket më tepër se kaq shkruan Panoramaplus. Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit. Madje ka refuzuar të vazhdojë takimet me Tean Jump to. “Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po ju gënjejnë dhe ju që jeni jashtë”. Ju mund të thoni gjithçka për Shqipen, por gënjeshtra i paska këmbët e shkurtra, nuk e mohoni dot. Pas gjithë rrugëtimit të tyre dhe zhurmës që çifti kanë shkaktuar sot Andi dhe Tea treguan vendimin që morrën në lidhje me njëri-tjetrin dhe me programin. Që në teleferik Andi i hodhi krahun dhe i bëri një dhuratë Shqipes. “Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po iu gënjejnë dhe juve që jeni jashtë”, është shprehur Shqipja. 39 Followers, 156 Following, 5 Posts - See Instagram photos and videos from per'puthen (@perputhen_tch_3) Andi dhe Tea tregojnë bisedën e fundit në Whatsapp – Përputhen, 22 Janar 2021 . Facebook. Sections of this page. 13.1k Likes, 920 Comments - Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on Instagram: “Pusho: Andi shpërthen kundra Sindit , mos më thuaj mua pusho. Moderatorja Bora Zemani deklaroi se Andi ka refuzuar të komunikojë me produksionin, duke mos treguar as nëse do të vazhdojë të jetë pjesë e … Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit. do gjeni informacione ne kohe reale ! Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, kishte filluar të akuzonte Tean se ajo ka një lidhje jashtë emisionit me Beartin. 176 Followers, 32 Following, 23 Posts - See Instagram photos and videos from Andi Shehi (@andis.h2) Ndërkohë Andi sot ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me kostum e për shkak se ka marrë pamjen e dhëndrit, pyet: “A dëshiron të martohesh me mua?” Mes komenteve ka dalluar Melisa, e cila i shkruan se do të mendohet: “Hmm”. 124 Followers, 220 Following, 2 Posts - See Instagram photos and videos from perputhen.andi.fan (@perputhen.andi) 30 Followers, 166 Following, 1 Posts - See Instagram photos and videos from Perputhen +40 (@perputhen.40_tch) Already follow andi.artani? Pasi Shqipja humbi, ajo u afrua për ta puthur në faqe ndërsa Andi tentonte t’i rrëmbente një puthje në buzë. Autore: Olsa … Andi ka filluar te tregoje shume afrimitet kundrejt Teas ne puntatat e fundit te emisionit Perputhen. Tea, ty Andi të “parkoi”, batuta që acaroi Tean. Andi në takimin me Jasminën pas debateve që kanë patur për takimin e tij me Sarën, tha se momentalisht ai është i fokusuar vetëm tek ajo. Ish-protagonistja e “Përputhen” vazhdon me deklarata të padëshiruara për konkurrentët! Pranga në takimin Melisa Andi – Përputhen, 26 Janar 2021 . Diten e sotme ne rrjetet […] 52 Followers, 0 Following, 2 Posts - See Instagram photos and videos from PERPUTHEN (@perputhen851) 22/01 19:30 . Pas gjithë rrugëtimit të tyre dhe zhurmës që çifti kanë shkaktuar sot Andi dhe Tea treguan vendimin që morrën në lidhje me njëri-tjetrin dhe me programin. 13.1k Likes, 920 Comments - Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on Instagram: “Pusho: Andi shpërthen kundra Sindit , mos më thuaj mua pusho. Nuk i rezistuan tapetit të kuq, yjet pozojnë…, Bëhuni gati! 274.8k Followers, 65 Following, 953 Posts - See Instagram photos and videos from Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) Ndërkohë Andi sot ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me kostum e për shkak se ka marrë pamjen e dhëndrit, pyet: “A dëshiron të martohesh me mua?” Mes komenteve ka dalluar Melisa, e cila i shkruan se do të mendohet: “Hmm”. 22/01 19:30. Nëse keni hasur në ndonjë parregullsi në institucione, shkelje të detyrës zyrtare, keqpërdorim të parasë publike atëherë mos hezitoni të raportoni…. Në një video live në “Instagram”, ajo është shprehur se Melisa dhe Andi janë çift dhe po i gënjejnë të gjithë. … 7,511 Likes, 319 Comments - Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on Instagram: “Tea, ty Andi të “parkoi”, batuta që acaroi Tean. Politikë ; Kronika; Ekonomi; Sociale; Denoncim. Që në teleferik Andi i hodhi krahun dhe i bëri një dhuratë Shqipes. 04 Shkurt 2021 - Bota e Yjeve, Showbiz . Do të dëshiroja të prisja një koment nga vetë protagonistët. View this post on Instagram .