Intervjui, analize, političari, problemi građana, servisne informacije, saopćenje političkih stranaka. Pregled najnovijih i najpopularnijih vijesti dana. @ 14:41 komentari min. Lokalni mediji javljaju kako je autobus zaustavljen nakon što je putnik pozvao policiju zbog toga što je vozač 'nenormalno kašljao'. 08:57 02.05.2020 Vijesti. Vijesti Oficijelna stranica - Vijesti.ba - Iz minute u minutu: BiH, Svijet, Crna hronika, Sport, Magazin, Show Beograd Preminuo glumac Ivan Bekjarev. Kako je navedeno iz OHR-a Upravni odbor je je definisao preduslov za zatvaranje OHR-a, a to je da organi vlasti provedu Program 5 + 2 (između ostalog potrebna je “pozitivna procjena situacije u BiH”). Pregled vijesti iz BiH,Srbije i Hrvatske.Kupimo sve vijesti sa najvažnijih portala sa EXYU područja.Iz minute u minutu. Ima li nešto zanimljivije? Osim nove voditeljice, Anite Martinović, početak 13. sezone 'Ljubav je na selu' obilježila su... Nagrada britanske Akademije za filmsku i televizijsku umjetnost (BAFTA) dodijelila se večeras u Londonu. Piše M.V. Centralni news portal koji omogućuje praćenje vijesti s najboljih portala i blogova u Hrvatskoj. © vijesti.ba 2008-2021 | Kopiranje i prenos sadržaja samo uz pismenu dozvolu. Ima li nešto zanimljivije? Mlada poduzetnica Adela Kadirić iskustva i znanje iz dijaspore prenosi u BiH. Sanacija štete i stambeno zbrinjavanje velikog broja ljudi koji su ostali bez krova nad glavom postala je svakodnevica u Sisku, Petrinji, Glini i okolnim mjestima. Pregled vijesti iz BiH,Srbije i Hrvatske.Kupimo sve vijesti sa najvažnijih portala sa EXYU područja.Iz minute u minutu. Na jednom mjestu politika, ekonomija, sport, zabava. PRATITE TIJEK DOGAĐANJA U POSLJEDNJA 24 SATA U ITALIJI OD … Na jednom mjestu politika, ekonomija, sport, zabava. 20:07 | Između Moskve i Pekinga: Bjeloruska potraga za strateškim partnerstvom; 17:57 | Ekstra fokus: Tajvan simulira kinesku invaziju. vijesti. Avaz ide prvi. Iz minute u minutu: Gorica - Varaždin 1-0 Na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici odigrana je odgođena utakmica 10. kola HT Prve lige, u kojoj je HNK Gorica pobijedila NK Varaždin 1-0 golom Kristijana Lovrića iz jedanaesterca u 20. minuti. iz minute u minutu donose najnovije vijesti iz Bosne i Hercegovine, regiona i svijeta. 13:18 h 528 3111 PROTEST ZBOG NAJAVLJENIH IZMJENA ODLUKE O STICANJU DRŽAVLJANSTVA Vozač krenuo u rikverc i udario dijete (5), nije mu bilo spasa, Igrač se srušio na terenu, sudac mu spasio život, Prva liga FBiH / Posušje nezaustavljivo, TOŠK-u nedovoljna majstorija Škrijelja, Premijer liga BiH/ Krupa u sudijskoj nadoknadi došla do boda protiv Širokog Brijega, U strogom centru Sarajeva: Prodaje se zgrada za 5,4 miliona KM, Forbes objavio spisak najbogatijih ljudi: Pogađajte ko je na prvom mjestu. Najnovije, tačne i nepristrasne vesti na jednom mestu. IZ MINUTE U MINUTU: U Bahrainu 9 novih slučajeva zaraze, UAE obustavili sve letove u i iz Irana Autor: Dnevno Utorak, 25. veljače 2020. u 09:22 Osim u Hrvatskoj, danas su prvi slučajevi koronavirusa potvrđeni i u drugim europskim zemljama.Švicarsko ministarstvo zdravstva u utorak je potvrdilo prvi slučaj koronavirusa u zemlji. Hercegovina.info 29.12.2020. UTAKMICE ČETVRTFINALA Bayern izgubio na domaćem terenu protiv PSG-a, Chelsea slavio u Portu. Sve iz rubrike Video. Skandal u centru za migrante u SAD - guverner izneo optužbe! Pratite najnovije vijesti iz Hrvatske i svijeta iz minute u minutu: politika, ekonomija, crna kronika, stanje u prometu, nogomet, košarka, zabava, zvijezde i skandali. 19:02 0. Zanimljivi intervjui, reportaže i analize ISSN 1840-3522. Najnovije vijesti. Share. Oficijelna stranica - Vijesti.ba - Iz minute u minutu: BiH, Svijet, Crna hronika, Sport, Magazin, Show,.. Pratite vijesti i teme iz Bosne i Hercegovine na Radiju Slobodna Evropa Bosna i Hercegovina i Pakistan potpisali su u srijedu sporazum o readmisiji koji bi trebao osigurati lakšu deportaciju ilegalnih migranata kada oni ilegalno uđu u BiH nastojeći se tzv. Svijet. Najnovije vijesti iz BiH, regiona i svijeta. Share. Apr. Priprema za sezonu Vijesti. Share. Trenutna temperatura - Ponedjeljak 12.04. ZANIMLJIVOSTI Počinje berba šparoga, bijelog zlata s polja. Najnovije vijesti iz Bosne i Hercegovine, regiona i svijeta. Proizvođač respiratora ACM812A u prošloj godini prodao 20.000 uređaja u 40 država svijeta, U Sarajevu preminuo Jovan Divjak, general Armije BiH, Oni su građane Sarajeva ubijali i terorizirali četiri godine, Proruska grupa kod Brčkog pod okriljem humanitarne organizacije, Pozivamo Srđana Mandića da se izvini građanima Sarajeva, Borci Prvog korpusa traže javno izvinjenje od Mandića, Atlanta uz fantastičnu partiju Bogdana Bogdanovića nadigrala Charlotte, Atletico Madridu samo bod na gostovanju Betisu, Na predsjedničkim izborima u Peruu velik broj kandidata, Iran: Imamo pravo na akciju protiv tih terorista. Hrvatski portali već 24 sata objavljuju iz minute u minutu svježe detalje o liječenju nekog lika koji se volio šepuriti okolo s maskom pa se zarazio koronavirusom i sad je u bolnici. Nova tri elektorska glasa je dobio u Montani. ISSN 1840-3522 Oficijelna stranica - Vijesti.ba - Iz minute u minutu: BiH, Svijet, Crna hronika, Sport, Magazin, Show PU Banjaluka Bez vozačke vozio neregistrovano auto, dužan 11.200 K Najnovije vijesti iz Bosne i Hercegovine, regiona i svijeta.Vlasnik autorskih prava Avaz-roto press d.o.o Sarajevo. Tijek događaja iz minute u minutu pratite u nastavku: Vezani članci Pregled po županijama - A, B ili C model: Kako će se od sljedećeg tjedna odvijati nastava u pojedinim dijelovima Hrvatske Ministri zdravstva EU-a bez dogovora o cjepivu AstraZenece: "Nužan je pristup koji građane ne zbunjuje i ne potiče sumnje u … Putnici su prebačeni u karantenu. HCL prije 50 minuta ... Evo kako ih pripremiti za minutu … Najtiražniji i najutjecajniji printani i internet medij u Bosni i Hercegovini. Otac je razvalio vrata i … Tozovčevi vanbračni sinovi u trci za njegove pare i nekretnine! Kurir u 20:33 RAT ZA MILIONE! Blic u 20:33 "Toliko mi je žao što ste morali to proživeti" Danijela Štajfeld dobila na desetine poruka - NAKON NJE I MERIME MNOGE ŽENE SE OHRABRILE. Total evakuirao sve zaposlenike iz Mozambika. Njemu je brzo na to uzvratila Moskva, koja tvrdi da SAD žele da unište dokaze navodne upotrebe hemijskog oružja u sirijskom gradu Dumi. 07.04.2021. BIH Preminuo Jovan Divjak. Vijesti iz Republike Srpske. Najnovije vijesti iz Hrvatske i svijeta. Najnovije vesti iz minuta u minut: Ubistvo u kovid bolnici u Atini: Lečio se od korone, pa pacijentu sa istog odeljenja isključio respirator bez znanja lekara; Stručnjaci su predvideli: Evo kada opasnost korona virusa prestaje i kada će svi biti vakcinisani; Deca seksualno zlostavljana i neuhranjena? SERIE A. UTRKA ZA PRVAKA Inter i Juventus slavili, klub iz Milana sve bliži naslovu. Tportal.hr vijesti medij na Facebooku Vijesti.at-Iz minue u minutu. ‘LJUDSKA GREŠKA‘ Iz kotlovnice Hotela Excelsior u Dubrovniku na plažu iscurilo lož ulje: ‘Ne znamo koliko je završilo u moru‘ Državni inspektorat potvrdio je kako će vodopravna inspekcija podnijeti optužni prijedlog, za što su zapriječene kazne do 300.000 kn 08.04.2021. u 21:31 08:39 03.05.2020 Vijesti. Vijesti sa domaće političke i društvene scene. Viagra - Bljesak.info. Drama iz minute u minutu. IZ MINUTE U MINUTU. PODIJELI. Šibenčani se ne mire s titulom KK Bosna iz 1983., napravili pivo u čast "pobjede" Šibenke. Eur: Usd: Video. Pregled najnovijih i najpopularnijih vijesti dana. ISSN 1840-3522. 0. 21m. ‘LJUDSKA GREŠKA‘ Iz kotlovnice Hotela Excelsior u Dubrovniku na plažu iscurilo lož ulje: ‘Ne znamo koliko je završilo u moru‘ Državni inspektorat potvrdio je kako će vodopravna inspekcija podnijeti optužni prijedlog, za što su zapriječene kazne do 300.000 kn 08.04.2021. u 21:31 IZ MINUTE U MINUTU: Papa Franjo u Sarajevu! UŽIVO ITALIJA KONAČNO IMA NAJMANJI BROJ UMRLIH JOŠ OD 10. Najnovije vijesti iz BiH, regiona i svijeta. Najtiražniji i najutjecajniji printani i internet medij u Bosni i Hercegovini. Vijesti BIH; BIH; Mostar; Crna kronika; Politika; Hrvatska; Svijet; Religija; Gospodarstvo; RAZORAN POTRES POGODIO HRVATSKU IZ MINUTE U MINUTU Potvrđena sedma žrtva, radi se muškarcu iz crkve u Žažinama. Svijet. Čitajte samo najbolje! Krivokapić: U vozilu je bila moja ćerka, u zemlji će vladati red i zakon na koje niste navikli 08.04. BiH 07/04/2021 u 18:29 h Povodom reagovanja FUCZ-a na izjave dr. Karlovića, oglasila se i Ljekarska komora HNK: Prestanite sa prijetnjama BiH 07/04/2021 u 17:45 h JOŠ JEDAN NESTANAK U TUZLI: U TOKU POTRAGA ZA MARKOM PRANJIĆEM: pin. Vijesti iz minute u minutu Subota 03.04 2021.. Više od 30 napada Al-Nusra Fronta u Siriji. Najnovije vesti, hronološki poređano. Hrvatska; Svijet; Gospodarstvo; EU; 21:40 / 16.01.2021. Mogu razumjeti da je vijest o zarazi američkog predsjednika bitna cijelom svijetu, ali nikako ne mogu shvatiti koji je interes h Večernji List - najnovije vijesti iz Hrvatske, svijeta, sporta, showbiza i lifestyle. Vijesti bih iz minute u minutu. Koronavirus - iz minute u minutu. Najnovije vijesti - Banjaluka, Republika Srpska, BiH, Srbija. ... Masovna pucnjava u SAD, bivši igrač NFL-a ubio pet osoba, od kojih dvoje djece. Na jednom mjestu politika, ekonomija, sport, zabava. 2020. 17:00. U Australiji potvrđen smrtonosni virus: Lekari upozorili na šišmiše, važi i za kućne ljubimce. Vijesti iz minute u minutu crna hronika. 21:04 0. Dijelite li previše informacija o djeci na društvenim mrežama, Imate novi mobitel? | VijestiBa: pin. Zanimljivi intervjui, reportaže i analize. Sve to se događa pak u trenutku dok se ruske trupe gomilaju na ukrajinskoj granici, a oružani incidenti u Donbasu postaju sve češći. IZ MINUTE U MINUTU. Iz minute u minutu pratite Politiku, Sport, Show, Lifestyle. Tenzije između Moskve i Vašingtona su uzavrele nakon navodnog hemijskog napada u Dumi. Skandal u centru za migrante u SAD - guverner izneo optužbe! Sve vijesti Vijesti . Poznati srbijanski glumac Ivan Bekjarev preminuo je u 74. godini . Podkategorija Sirija kategorije Vesti Najnovije vesti iz Srbije - Online vesti, novosti: Srbija Danas. iz minute u minutu donose najnovije vijesti iz Bosne i Hercegovine, regiona i svijeta. iz minute u minutu. Riječ je o američkom predsjedniku Donaldu Trumpu. Avaz ide prvi. vijesti-crna-kronika / | BH Internet magazin: pin-zagrebačke internet novine Slovenka Nataša prvi puta je u Zagrebu: pin. Njemački dnevnik Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) prenio je da će električno tursko vozilo koje... Petorica kolega joj napakovala otkaz zbog skandala u haustoru: Poslije šoka im se ovako osvetila – Nije mogla da vjeruje kroz šta je prošla, Horoskopski znaci koji imaju najmračniji um – ne, Škorpija nije na prvom mjestu, Vremenska prognoza za Bosnu i Hercegovinu, “Imao sam tešku nesreću, bio sam u komi i nepokretan, nakon toga me zaručnica napustila…”, Strašni detalji nesreće: Od siline udara putnici ispali iz BMW-a, Održana manifestacija “Dodjela nagrada AMUS-a za 2020”, Suzana Mančić o snimcima: “Djeci sam rekla da ne govore da sam im majka”, Otišli su otac i sin Azizi tvorci “čudotvornog” narandžastog sosa sa Bjelava, Sarajevo: Pronađeno tijelo nestalog mladića Dine Emkića, Tri osobe poginule prilikom slijetanja vozila sa autoputa kod Sarajeva, Preminuo poznati kompozitor Zoran Simjanović, Edin Forto i Haris Vranić dočekali donaciju 10.000 vakcina iz Srbije. Udruženje Pomozi.ba pokreće hitnu akciju prikupljanja sredstava da se porodici Ćejvanović, iz prigradskog naselja... Četverogodišnjem Abasu Rujancu iz Donjeg Vakufa potrebna je finansijska pomoć u borbi protiv teške... Hana je jučer imala hitnu operaciju, a na nama je da i ovaj put... Sadržaji objavljeni na internet portalu HABER.ba mogu se prenositi samo uz obavezu navođenja izvora. Dobre vijesti . Malta: Turistima 200 eura ako ostanu najmanje tri dana na mediteranskom ostrvu ovog ljeta? Najnovije vijesti u BiH. 19.30 Policajcima stiže pojačanje i započinje blokada svih prilaza kući, policajci zovu Oškrta na predaju, ali on se ne odaziva. Najnovije vijesti iz Hrvatske i svijeta! Dečki, glave gore! Najnovije vijesti iz zemlje i svijeta. Pravovremene, objektivne i tačne informacije iz svijeta politike, vijesti iz Bosne i Hercegovine, regiona i svijeta, crne hronike kao i humanitarne akcije. Foto: Zeljko Lukunic/PIXSELL Foto: -/ PIXSELL. 0. Politika, ekonomija, društvo. Objavljeno: 16. siječnja 2021., prije 76 dana . Najnovije vesti iz minuta u minut: Ubistvo u kovid bolnici u Atini: Lečio se od korone, pa pacijentu sa istog odeljenja isključio respirator bez znanja lekara; Stručnjaci su predvideli: Evo kada opasnost korona virusa prestaje i kada će svi biti vakcinisani; Deca seksualno zlostavljana i neuhranjena? Haber.ba - Dnevne vijesti i zabava | BiH, region, svijet… Haber.ba je među vodećim internet medijima u Bosni i Hercegovini, te prvi bh. Najnovije vijesti - Banjaluka, Republika Srpska, BiH, Srbija. Između ostalog, bavi se istraživačkim novinarstvom, te je svoju društvenu korist dokazao u pokrenutoj aferi Korupcija na fakultetima - koja je rezultirala uspjehom. 10:46 U Arizoni i Coloradu je Biden odnio većinu glasova. Najnovije vesti, dogadaji i dešavanja kako u svetu tako i u Srbiji. VM BiH usvojilo izvještaj o aktivnostima u vezi sa Trgovskom Gorom. Politika, ekonomija, društvo. EMIR KUSTURICA KONAČNO PRIZNAO: "Rusi moraju tretirati na isti način đenerala Dražu i Tita; Jugoslavija se raspala tako jednostavno, jer je NISU ŽELJELI SRBI!" Albanci napadaju Srbe; Izveden napad blizu Damaska; Agencija: Rakete došle s teritorije koju kontroliše Izrael; Za ovakav Dinamo ima nade i u uzvratu... Utakmicu su odlučili detalji; jedno zaleđe, jedna ruka, te nekoliko velikih promašaja. Pratite najnovije vijesti na jednom mjestu. Piše Mario Nakić Hrvatski portali već 24 sata objavljuju iz minute u minutu svježe detalje o liječenju nekog lika koji se volio šepuriti okolo s maskom pa se zarazio koronavirusom i sad je u bolnici. Vijesti iz Republike Srpske. Najnovije vijesti iz zemlje i svijeta. vijesti iz minute u minutu crna kronika. Počinje berba šparoga, bijelog zlata s polja. Poznati identiteti tri nastradala mladića, Užas! Vlasnik autorskih prava Avaz-roto press d.o.o Sarajevo. Najnovije, tačne i nepristrasne vesti na jednom mestu. Pratite svetske, regionalne i srpske vesti iz minuta u minut. Mogu razumjeti da je vijest o zarazi američkog predsjednika […] Iz Rusije su pak poručili kako bi prisutnost NATO-ovih trupa na teritoriju Ukrajine za Rusija bila "crvena linija". 13:18 h 522 3051 PROTEST ZBOG NAJAVLJENIH IZMJENA ODLUKE O STICANJU DRŽAVLJANSTVA Dobar dan, ja sam majka dječaka čiji je život sinoć koštao 17 dinara. Čitajte aktuelnosti na Klix.ba. 335 likes. Vijesti; ... Ravnateljica Centra u Ivanić-Gradu: "Minute su nas dijelile od toga da se dogodi veliko zlo. Najnovije vijesti - Banjaluka, Republika Srpska, BiH, Srbija. Oni su pažljivi, staloženi, odani i uvijek... Tri osobe koje su poginule na autoputu A1 kod Lepenice, nedaleko od glavnog grada... Sudac Antoni Bandić vjerojatno je spasio život Adnanu Džafiću, nogometašu Tuzla Cityja koji se... Tri mladića izgubila su život u stravično saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas oko... © 2012 - 2020 "NMS.ba" - Sva prava zadržana. POBJEDE GOSTIJU. Sve najnovije vesti.